Persoanele dumneavoastră de contact sunt aici pentru dumneavoastră

Sunteți bineveniți la monta! Ne bucurăm să primim apelul dumneavoastră și vă sfătuim în orice moment în mod onest și profesional - cu plăcere și într-o conversație personală. Adresați-vă persoanei dumneavoastră de contact și stabiliți o întâlnire!

Așa vă puteți găsi rapid consultantul dumneavoastră:

Reprezentanță D / A / CH

Angela Baldauf

Telefon +49 8323 915-134
Fax +49 8323 915-131
angela.baldauf@monta.de

Stefanie Luger

Telefon +49 8323 915-133
Fax +49 8323 915-131
stefanie.luger@monta.de

Peter Wolf

Telefon +49 8323 915-135
Fax +49 8323 915-131
peter.wolf@monta.de

Erika Englert

Telefon +49 8323 915-130
Fax +49 8323 915-131
erika.englert@monta.de

Christina Kopsa

Telefon +49 8323 915-136
Fax +49 8323 915-131
christina.kopsa@monta.de

Sonja Müller

Telefon +49 8323 915-137
Fax +49 8323 915-131
sonja.mueller@monta.de

Export mondial

Ramona Dornach

Telefon +49 8323 915-122
Fax +49 8323 915-129
ramona.dornach@monta.de

Cornelia Sperl

Telefon +49 8323 915-125
Fax +49 8323 915-129
cornelia.sperl@monta.de

Pia Maier

Telefon +49 8323 915-127
Fax +49 8323 915-129
pia.maier@monta.de

 

 

Melinda Schmidt

Telefon +49 8323 915-124
Fax +49 8323 915-129
melinda.schmidt@monta.de

Achiziții

Kerstin Baier

Telefon +49 8323 915-150
Fax +49 8323 915-112
kerstin.baier@monta.de

Sonja Fischer

Telefon +49 8323 915-181
Fax +49 8323 915-112
sonja.fischer@monta.de

Simon Härdter

Telefon +49 8323 915-157
Fax +49 8323 915-112
simon.haerdter@monta.de

Katja Vogler

Telefon +49 8323 915-156
Fax +49 8323 915-112
katja.vogler@monta.de

Finanțe și contabilitate

Annegret Pfaff

Telefon +49 8323 915-141
Fax +49 8323 915-147
annegret.pfaff@monta.de

Sabine Scholz

Telefon +49 8323 915-142
Fax +49 8323 915-147
sabine.scholz@monta.de

Susanne Gierer

Telefon +49 8323 915-144
Fax +49 8323 915-147
susanne.gierer@monta.de

Control / IT / Personal

Bernhard Danna

Control

Telefon +49 8323 915-146
Fax +49 8323 915-112
bernhard.danna@monta.de

Daniela Gebhard

IT

Telefon +49 8323 915-110
Fax +49 8323 915-147
daniela.gebhard@monta.de

Julia Sinz

Personal

Telefon +49 8323 915-145
Fax +49 8323 915-112
julia.sinz@monta.de

Finja Sorgenfrei

Control

Telefon +49 8323 915-148
Fax +49 8323 915-112
finja.sorgenfrei@monta.de

Dmitri Schuster

IT

Telefon +49 8323 915-211
Fax +49 8323 915-147
dmitri.schuster@monta.de

Miriam Stannat

Personal

Telefon +49 8323 915-149
Fax +49 8323 915-112
miriam.stannat@monta.de

Conducerea producției

Fred Kremer

Telefon +49 8323 915-160
Fax +49 8323 915-112
fred.kremer@monta.de

Tehnica întreprinderii

Ludwig Hense

Telefon +49 8323 915-170
Fax +49 8323 915-112
ludwig.hense@monta.de

Managementul calității și al mediului

Sandra Steckbauer

Telefon +49 8323 915-171
Fax +49 8323 915-112
sandra.steckbauer@monta.de

Conducerea întreprinderii

Peter Hantl

Director general

Telefon +49 8323 915-181
Fax +49 8323 915-112

Sonja Fischer

Asistentă conducere


Telefon +49 8323 915-181
Fax +49 8323 915-112
sonja.fischer@monta.de

Roy Gibson

Procurist

Telefon +49 8323 915-158
Fax +49 8323 915-112
roy.gibson@monta.de